Makura

Představujeme Vám zbrusu nové dřevěné stavebnice a hračky MAKURA. Při jejich výrobě dodržujeme zásady, které pro nás mají velkou hodnotu a díky kterým naše zákazníky chceme přiblížit více přírodě.
  • Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, které vyniká svou kvalitou a odolností, a tak vydrží i několik generací.
  • V každé z našich sad stavebnic najdete i 2 semínka buku, které můžete společně s dětmi zasadit, a tak nám pomůžete dávat přírodě víc, než jsme si z ní vzali.
  • Na všechny stavebnice, hry a hračky MAKURA dáváme doživotní záruku.
  • Výroba je ryze česká a ruční a to chceme zachovat i do budoucna. Líbí se nám do našich stavebnic předávat něco z nás a z našich srdcí. Vždyť jsou určené především pro děti, a tak naše stavebnice mohou být jedny z prvních hraček, se kterými se děti dostanou do styku a mohou formovat jejich další vývoj i postoje, tak proč by je měl vyrábět nějaký automatizovaný stroj bez duše.
  • Samotné stavebnice jsou bez jakéhokoli povrchového ošetření, jsou pouze dohladka obroušeny. Záměrem je, aby byli děti v co nejbližším kontaktu se samotným dřevem. Aby měli možnost cítit, jak dřevo voní, vidět a při dotyku vnímat jeho strukturu.
Naše stavebnice MAKURA zabaví děti činností, která přirozeně rozvíjí logické a abstraktní myšlení, jemnou motoriku, tvořivost, kreativitu, prostorovou orientaci a fantazii. Díky velké variabilitě a originálnímu systému skládání stavebnic, může být hra každý den úplně nové dobrodružství. Sady jednotlivých stavebnic lze spolu navzájem kombinovat a tím stavby neustále rozšiřovat.

U nás dřevo pořád ještě znamená dřevo, protože nám není jedno, s čím si děti hrají.


 

Nejprodávanější produkty

309,00 Kč 255,37 Kč bez DPH
Skládačka dřevěné kameny 20 ks

Skládačka dřevěné kameny 20 ks

Nenechte se zmást prvním dojmem, který ve vás možná zanechal první pohled na tuto originální skládačku.

1 789,00 Kč 1 478,51 Kč bez DPH
Dřevěná stavebnice Městečko, 67 dílů

Dřevěná stavebnice Městečko, 67 dílů

ednoduchá a nápaditá skládačka, ze které si i malé děti jednoduchým způsobem postaví městečko plné barev a stromů ve kterém se mohou prohánět autíčka každé se svou garáží.

7 299,00 Kč 6 032,23 Kč bez DPH
Dřevená stavebnice Godi, 224 dílů

Dřevená stavebnice Godi, 224 dílů

Godi je jednoduchá stavebnice z buku. Tvoří ji velké zaoblené kostky s dřevěnými špunty, ze kterých jdou stavět opravdu velké věci.

Upřesnit výběr
Skrýt filtr