HAPE

Dřevěné hry a hračky z produkce HAPE Vás jednoduše ohromí. Prvotřídní kvalita, krásná barevnost spojená s nápaditostí a detaily, které děti objevují při hraní.

V České republice tato prémiová značka není zase až tak známá, ačkoli se jedná o největšího světové výrobce dřevěných hraček. HAPE vyrábí hlavně z přírodních materiálů. Dřevěné a bambusové hračky jsou ceněné speciálním vlastnostem tohoto materiálu i pro jeho obnovitelnost jakožto zdroje. Plastové součástky (například u hraček na písek) jsou neuvěřitelné odolné. Splňují přísné zátěžové Navíc i u těchto hraček najdeme inovativní funkce a nápaditost, které u jiných výrobců nebývají.

Od začátku celého procesu navrhování – výrobu – logistiku – až po konečné rozbalení výrobku ve školách, školkách a domácnostech – HAPE myslí na zodpovědnou ekologii a výrobu z udržitelných materiálů.

Každý produkt, každá hračka pro děti je vyvíjena pro zvýšení rozvojových schopností dítěte. Ani jazyk, ani kultura, ani pohlaví nebrání užití si tyto produkty naplno. Pro děti je HAPE velký svět zábavy – pro rodiče a pedagogy zase úžasná pomůcka pro sociální, smyslové a emocionální dovednosti dětí. Použití čistě přírodních materiálů (včetně nátěrů na bázi vody) činí z každé hračky HAPE takovou hračku, kterou budou děti milovat a rodiče ji důvěřovat.


 

Nejprodávanější produkty

279,00 Kč 230,58 Kč bez DPH
Hračky do vody - stříkací krab s rybkou

Hračky do vody - stříkací krab s rybkou

Tento roztomilý krab a rybka mají tajemství!

499,00 Kč 412,40 Kč bez DPH
Dřevěné puzzle ABECEDA velká písmena

Dřevěné puzzle ABECEDA velká písmena

Didaktická skládačka abeceda.

559,00 Kč 461,98 Kč bez DPH
Fast Food  - set

Fast Food - set

Co bude dnes k obědu?

Upřesnit výběr
Skrýt filtr