Tiskopisy a formuláře pro základní umělecké školy

Vybírejte ze široké nabídky tiskopisů pro základní umělecké školy. Najdete zde všechny potřebné tiskopisy jako jsou například přihlášky, třídní knihy, katalogy a různé další tiskopisy.

Jedinečná struktura i povrch certifikovaného ceninového papíru dělá z vysvědčení od společnosti SEVT artikl, který nikdo jiný nenapodobí. Je to naše vlajková loď, na kterou jsme desítky let pyšní a neustále papír inovujeme dle nejnovějších tiskových technologií. Navíc jako jediní v České republice garantujeme životnost vysvědčení nejméně 50 let.

Vysvědčení SEVT umožňuje komfortní tisk na inkoustových i laserových tiskárnách. Poskytujeme prozákaznický přístup, kdy spolupracujeme s pedagogy a dokážeme také tisknout vysvědčení na míru dle individuální potřeb našich zákazníků. Vysvědčení jsou vždy aktuální a v souladu s platnými vyhláškami MŠMT.

Na naše vysvědčení se vyvíjí software od renomovaných společností. Pro bezproblémový tisk doporučujeme tyto informační systémy a software:
 
 

Nejprodávanější produkty

6,00 Kč 4,96 Kč bez DPH
Bianco A4, malý státní znak+lipové listy

Bianco A4, malý státní znak+lipové listy

Tiskopis pro školy - Dvojjazyčná gymnázia, gymnázia, Střední, VOŠ, Základní, ZUŠ

19,00 Kč 15,70 Kč bez DPH
Žákovský sešit pro ZUŠ

Žákovský sešit pro ZUŠ

Tiskopis pro školy - ZUŠ - Unikátní tvar s kulatými rohy

4,50 Kč 3,72 Kč bez DPH
Vysvědčení pro ZUŠ - klasifikace

Vysvědčení pro ZUŠ - klasifikace

Ročníkové vysvědčení pro základní umělecké školy podle novely vyhlášky č. 3/ 2015 Sb. nový vzor z vyhlášky č. 300/ 2018.

Upřesnit výběr
Skrýt filtr

Celkem 43 položek