Cambridge

V naší nabídce učebnic Cambridge najdete:

  • Cambridge English for Schools
  • Cambridge English Worldwide
  • Cambridge Storybox
  • Cambridge Young Learners English Test Starters

Cambridge English for Schools je ucelená řada učebnic pro výuku angličtiny na základních školách od 4. do 9. ročníku, využitelná i pro osmiletá gymnázia. Původní učebnice britského nakladatelství Cambridge byly přepracovány tak, aby vyhovovaly požadavkům škol i osnov MŠMT ČR.

Cambridge English Worldwide je nová britská řada učebnic; je založena na materiálech z Cambridge English for Schools; v podstatě se jedná o její zkrácenou verzi, která je určena zejména pro běžné ZŠ, pro výuku v nespecializovaných třídách.

Cambridge Storybox jsou povídky, které děti motivují a inspirují ke studiu angličtiny. Ve třetí a čtvrté úrovni jsou některé tituly zpracovány jako divadelní představení.

Cambridge Young Learners English Test Starters je soubor testů z Cambridge ESOL. Tyto testy jsou navrženy tak, aby ohodnotili úroveň angličtiny u 7 - 12 letých žáků. Existují 3 sady testů pro každou ze tří úrovní: Cambridge Starters, Cambridge Movers a Cambridge Flyers. Každá sada obsahuje 3 plně barevné testy, audio CD a odpovědní brožurku.

 
 

Nejprodávanější produkty

825,00 Kč 750,00 Kč bez DPH
Five - Minute Activities  a resource book of short activities

Five - Minute Activities a resource book of short activities

Cambridge Handbooks for Languege Teachers

460,00 Kč 418,18 Kč bez DPH
460,00 Kč 418,18 Kč bez DPH
Upřesnit výběr
Skrýt filtr