Sylvanian families

Lidé z celého světa milují Sylvanian Families již od roku 1985. Je to řada hraček vyrobena s nostalgickým nádechem, která přitahuje lidi různých věkových skupin.

Je postavena na 3 konceptech: příroda, rodina a láska a na tomto základě si může dítě rozvíjet sílu představivosti a učit se pečovat a sdílet společně všechny pocity. Sylvanian Families je tady od toho, aby v dětech rozvíjela klíčové sociální dovednosti
 
Všechny rodiny bydlí v Sylvanian vesničce, kde všechny těší žít v blízkosti přírody .Nabízí spoustu herních možností a činností, které se mohou objevovat v různých herních vzorech. Děti si tak můžou vytvářet své vlastní příběhy.

K dispozici je řada domů, obchodů, nábytku a doplňků, a každé z nich jsou vyrobeny do nejmenších detailů. Každá postava má milý, jedinečný výraz, dobrý tvar a velikost. Semišem potažená figurka při doteku umocňuje v dětech pocit jemnosti vzhledu.

Hrací hodnota

Sylvanian Families je "evergreenová" hračka. Oslovuje širokou skupinu holčiček a nabízí spoustu možností a rozmanitých situací jako u hry s panenkami, zdobení domů, sestavování nábytku , a převlékání . Neexistují žádná pravidla , která by dětem bránil vytvářet si své vlastní příběhy.
 

Nejprodávanější produkty

229,00 Kč 189,26 Kč bez DPH
Sylvanian family Dvojčata Oříškové veverky

Sylvanian family Dvojčata Oříškové veverky

Dvojčata Oříškové veverky si rádi hrají se svojí růžovou mašinkou.

275,00 Kč 227,27 Kč bez DPH
279,00 Kč 230,58 Kč bez DPH
Sylvanian family Nábytek - kuchyňský ostrov s příslušenstvím

Sylvanian family Nábytek - kuchyňský ostrov s příslušenstvím

Kuchyňský ostrov je přístupný ze všech stran a je tak ideálním místem pro výrobu koblih a vaflí s celou rodinou.

Upřesnit výběr
Skrýt filtr

Celkem 96 položek